Внутрішнє оздоблення

Існує багато варіантів внутрішньої обробки балкона. Дерев’яна обшивка вважається найбільш екологічною і, завдяки невеликій товщині дощок, практично не змінює внутрішній об’єм балкона / лоджії.
Пластикова вагонка ховає нерівності стін і є хорошим звукоизолятором. Вона не вигоряє на сонці, легко миється і не вимагає додаткового покриття лаком. Більш того, її монтаж здійснюється набагато легше і швидше, а широкий асортимент кольорових рішень дозволяє створити свій унікальний дизайн.
Роблячи внутрішню обробку балкона / лоджії, Ви забезпечуєте в цій частині квартири приємний мікроклімат і захист від вогкості і вологості, котрі при несприятливих умовах є хорошим середовищем для розвитку цвілі і грибка.
Залежно від естетичних побажань, переваг власника житла (архітектурного стилю будівлі, інтер'єру приміщення), його фінансових можливостей, обробка стін балкона може бути здійснена різноманітними будівельними матеріалами:
  • Дерев'яна вагонка для обшивки балкона;
  • Пластикові панелі і пластикова вагонка
  • Безшовні панелі ПВХ
  • Обшивка балкона панелями МДФ
  • Обшивка балкона пробковим покриттям
  • Обшивка | обробка балкона ламінатом

Дерев'яна вагонка для обшивки балкона

Вагонка з дерева - це завжди відмінне рішення по обробці не тільки балкона, але і будь-якого іншого приміщення. Цьому матеріалу властива зовнішня привабливість, висока міцність, екологічність, практичність. Щоб дерев'яна вагонка тривалий час зберігала зовнішній вигляд (природний малюнок), що не підпадала під негативний вплив вологи, виключалася будь-яка можливість появі грибків і плісняви, її в кілька слів покривають спеціальним лаком. Для обшивки балкона, використовують як стандартну дерев'яну вагонку, так і евровагонку.

Пластикові панелі і пластикова вагонка

Інший матеріал для обшивки балкона - пластик. Вартість цієї вагонки набагато нижче, ніж дерев'яний аналог, при цьому, фізичні властивості практично ідентичні. Крім цього, пластикова вагонка відрізняється неймовірною простотою монтажу, підвищеною стійкістю до негативного впливу вологи, зручністю при догляді.
Пластикова вагонка, має всі ті ж переваги, що і панелі ПВХ. Основні відмінності полягають в меншій ширині і неможливості отримати безшовну поверхню.
Для оригінальних рішень по внутрішній обшивці балкона, ми пропонуємо кольорову вагонку в насичених, однотонних кольорах і і великий вибір безшовних пластикових панелей.

Безшовні панелі ПВХ

Профіль для ПВХ панелей

Обшивка балкона панелями МДФ

Ще один матеріал обробки з невисоким рівнем стійкості до негативного впливу вологи, але, тим не менш, часто застосовуваний при обшивці балконів, це панелі МДФ. Основна перевага матеріалу - це порівняно невисока ціна, величезний асортимент продукції, що імітує поверхню будь-якої породи дерева, простота при монтажі і подальшому догляді.
За допомогою панелей МДФ можна якісно обшити стіни балкона в мінімальні терміни, при цьому, без значних капіталовкладень.
Ми пропонуємо широкий вибір панелей МДФ деревоподібних декорів.

Панелі МДФ

Обшивка балкона пробковим покриттям

Оздоблення балкона пробковим покриттям, створює унікальний мікроклімат на вашому балконі, і добре підходить для тих, хто схильний до аллергіі.Пробковое покриття, відмінно протистоїть прямих сонячних променів і вологи, володіє тепло - і шумоізоляційні властивості, і не вбирає запахи.
Пробка, є натуральним і екологічним матеріалом, не вибаглива в догляді, стійка до перепаду температур, і варто пристойно.

Обшивка | обробка балкона ламінатом

Чому обирають ламінат?
Справа в тому, що панелі з дерева і МДФ мають високу ціну. В використання ламінату для обробки стін можна застосовувати досить найдешевші види. Так як будь-який ламінат виготовлений за спеціальною технологією і розрахований на вплив навантажень, то він прослужить досить довго.
Переваги ламінату: доступна ціна; щільний, міцний; численний вибір кольорів і відтінків; простота в експлуатації.
Існують такі приміщення, в яких є неприйнятним укладати ламінат. Це ті приміщення, які містять постійну вологе середовище. У таких приміщеннях ламінат починає деформуватися і розбухати.
Вибір ламінату для обклеювання стін або стель на балконі, залежить від того, як і яким способом укладати його.

ПЕРЕВАГИ


Досвід компанії більше 10 років

Гарантії від компанії

Якісний монтаж

Теплий кредит IQ energy

КРЕДИТИ І РОЗСТРОЧКА

IQ Energy
Оплата частинами
Теплі кредити
Розстрочка без % до 3 місяців

ЗАМОВИТИ
БЕЗКОШТОВНИЙ
ЗАМІР