Утеплення балкона

Для того, щоб у будинку було тепло навіть у найлютіші морози, а яскраве літнє сонце не засліплювало, необхідно провести деякі роботи. Домогтися високого показника енергозбереження утеплення балкона під ключ ціна включає високоякісні матеріали і роботу професійних майстрів. Для того, щоб провести утеплення необхідно наступне:
  • Замінити застарілі віконні конструкції на сучасні. Енергозберігаючий склопакет і багатокамерний профіль допоможе зберегти тепло і звести втрати до мінімуму.
  • Прибрати щілини і зазори. Будь-яка тріщина або шов пропускає повітря, отже, без усунення даного нюансу, подальший ремонт не буде ефективним. Обробляють щілини герметиком або монтажною піною.
  • Створення і накладення теплоізоляційних шарів на підлогу, стіни і стелю. Утеплення та оздоблення лоджії на даному етапі передбачає розподіл гідро-і теплоізоляції по всім конструктивним складовими. А також обробка стиків матеріалів герметиками або піною. Додатковий шар паробар'єра забезпечить захист від вологи і конденсату, який утворюється від зміни температур.
Утеплення балкона ціна залежить від якості застосовуваних матеріалів, при виборі комплектуючих – економити не варто, так як мінімальні характеристики можуть не дати бажаного результату, а приміщення залишиться холодним.
Наступний етап ремонту передбачає створення каркаса, на який буде кріпитися матеріал обробки. Дерев'яний брус розташовується поздовжньо і поперечно по площині поверхні, де з зовнішньої сторони буде приєднаний профнастил або сайдинг.

Вибір утеплювача для балкона: на які варіанти звернути увагу?

Асортимент матеріалів для утеплення лоджії в наш час дуже широкий. Кожна людина зможе вибрати той варіант, який йому підходить. Але є ті варіанти, які потрібно виділити серед розмаїття матеріалів, оскільки вони володіють хорошими експлуатаційними характеристиками.

Скловолокно

Матеріал має відмінні показниками звукоізоляції і теплоізоляції. У волокнах присутні порожнечі, які забезпечують оптимальну вентиляцію повітря. За допомогою такого матеріалу можна заощадити чимало фінансів на опаленні квартири. До того ж, його установка не викликає складнощів. Однак мочити скловату не рекомендується, оскільки вона може усохнути. Додаткова вологоізоляція вимагає витрат, тому не всі люди роблять вибір на користь такого варіанту.

Мінеральна вата

Даний утеплювач рулонного типу складається зі спеціальних з'єднань базальтових волокон. Теплопровідність матеріалу низька, що дає можливість зберігати цінне тепло в приміщенні. Він не підтримує процеси горіння, тому небезпечні для здоров'я людини компоненти не будуть потрапляти в повітря. Матеріал не боїться механічних впливів, оскільки він щільний і довговічний. Йому не страшні контакти з хімічними агресивними речовинами. Але мінеральна вата здатна поглинати вологу, тому необхідно створювати якісну систему гідроізоляції.

Пінопласт

Матеріал стане оптимальним варіантом для утеплення різних поверхонь. Він зберігає цінне тепло і не деформується від сильних навантажень. Луги НЕ будуть руйнувати пінопласт, що ідеально для утеплення балконів в особливо складних умовах. Важить матеріал дуже мало, завдяки чому він не буде створювати тиск на конструкції. Встановити його можна навіть без відповідного досвіду, оскільки все просто і доступно. Однак пам'ятайте про те, що він легко запалюється, тому його використання не надто безпечне.

Піноплекс

Даний утеплювач відноситься до матеріалів нового покоління. Теплопровідність матеріалу низька, що робить його використання доречним на лоджії. Піноплекс здатний поглинати звуки, що доносяться з вулиці, що дасть вам можливість насолоджуватися своїм комфортом. Впливу вологи йому не страшні, адже він не здатний її вбирати. Найвищий рівень міцності позитивно відбивається на довговічності пеноплекса. Чи не занадто товстий матеріал зберігає максимум цінного тепла всередині приміщення.

Пінзеля

Матеріал полімерного виду, який дає можливість позбутися від сторонніх звуків, що доносяться з вулиці. Тонкий шар пеноизола здатний забезпечити вам максимально комфортні умови для відпочинку, тому витрачати багато фінансів на придбання великої кількості пеноизола не доведеться. Він доречний в будь-яких умовах використання, оскільки негативні чинники його не деформується. Можна придбати матеріал, який доповнений спеціальним шаром відбивача тепла.

Пінополіуретан

Даний утеплювач відноситься до матеріалів пінного виду. Він поступово розширюється і застигає, потрапляючи в щілини. Йому не страшний підвищений рівень вологості, різкі зміни температурного режиму, морози та інші негативні фактори. Це хороший варіант для капітального утеплення балкона, який надовго збереже свої характеристики. Однак для разових робіт він не підійде, оскільки його вартість висока.

Підведемо підсумки

Тепер ви знаєте, які матеріали використовуються для проведення подібних робіт. Практично всі вони володіють ідентичними експлуатаційними характеристиками. Балкони можна утеплювати навіть недорогими матеріалами, отримуючи очікуваний ефект. Якщо ви не плануєте поєднувати лоджію з кімнатою, варто зупинити свій вибір на звичних видах утеплювачів.

ПЕРЕВАГИ


Досвід компанії більше 10 років

Гарантії від компанії

Якісний монтаж

Теплий кредит IQ energy

КРЕДИТИ І РОЗСТРОЧКА

IQ Energy
Оплата частинами
Теплі кредити
Розстрочка без % до 3 місяців

ЗАМОВИТИ
БЕЗКОШТОВНИЙ
ЗАМІР