Скління балконів

З чого почати скління балкона?

Попит на засклення балконів в Кривому Розі продовжує збільшуватися. Пов'язано це з різними факторами. По-перше, якщо засклити балкон, можна відчутно поліпшити мікроклімат в суміжній кімнаті: взимку тут стане тепліше, а влітку - трохи прохолодніше. По-друге, грамотно виконане скління дозволяє не тільки захистити балконний простір від опадів і поривів вітру, а й перетворити його в повноцінні житлові квадратні метри. З огляду на ціни на нерухомість, таке скління балкона в Кривому Розі однозначно виглядає дуже привабливим капіталовкладенням.
Компанія «Евроокна» пропонує рішення скління, так і комплексний благоустрій балконів під ключ. Ми є безпосереднім виробником металопластикових конструкцій, який гарантує клієнтам вигідні ціни, мінімальні терміни виготовлення і висока якість продукції.

Залежно від завдань, виділяють два варіанти скління:

Холодне
Його метою є, перш за все, захист від опадів і поривів вітру. Таке скління балкона в Кривому Розі дасть можливість використовувати додаткові квадратні метри в якості комори, місця для зберігання різних речей, інших побутових потреб.
Використовувати в цьому випадку можна відносно недорогі рішення: профільні системи на 3-4 камери, 1-камерний склопакет. До переваг холодного скління відноситься:
  • цінова привабливість;
  • швидкі терміни реалізації (зазвичай благоустрій обмежується установкою балконних рами і може бути доповнено мінімальної декоративною обробкою);
  • невеликий загальна вага конструкції, що дозволяє використовувати його в будинках старої будівлі.
Тепле
Такий варіант благоустрою переслідує більш серйозні цілі - створення комфортного і максимального придатного для життя додаткового простору. Цей тип скління вибирають в тих випадках, коли планується перетворити балкон в робочий кабінет, ігрову зону, окрему спальню або ж приєднати його до суміжного (прилеглому) приміщенню. Обходиться теплий варіант дорожче, ніж холодний. Але якщо таким чином засклити балкон у Кривому Розі, ціна себе повністю виправдовує: в розпорядженні власників з'являються додаткові житлові квадратні метри.
Застосовувати в такому випадку потрібно більш енергоефективні складові - профільні системи з монтажною глибиною від 70 мм, 2-камерні склопакети з заповненням аргоном і / або енергозберігаючим склом.
До головних плюсів теплого скління відноситься:
  • створення комфортного мікроклімату з мінімальним перепадом температур на тлі суміжної кімнати;
  • покращений захист від шуму ззовні;
  • різноманітність варіантів декоративного оздоблення.

Установка металопластикових конструкцій або комплексний ремонт?

Багато людей хочуть відразу перетворити мало корисним, захаращені балконний простір в функціональну частину житлового приміщення. В такому випадку недостатньо просто засклити балкон у Кривому Розі, потрібно виконати цілий комплекс робіт, що включає в себе наступне:
Замовити скління балкона ви можете прямо зараз!

ПЕРЕВАГИ


Досвід компанії більше 10 років

Гарантії від компанії

Якісний монтаж

Теплий кредит IQ energy

КРЕДИТИ І РОЗСТРОЧКА

IQ Energy
Оплата частинами
Теплі кредити
Розстрочка без % до 3 місяців

ЗАМОВИТИ
БЕЗКОШТОВНИЙ
ЗАМІР