Розширення балконів

Вікна можна винести за межі балконної плити на відстань від 0,1 до 0,7 і навіть 0,8 м. Виніс вікон проводиться тільки у фасадній частині балкона, або включаючи його бічні сторони

Розширення по підвіконню

Розширення балкона по підвіконню - це зміщення конструкції назовні на 20, 25 або 30 см. У цьому випадку ви отримуєте додатковий простір за рахунок широкого підвіконня, який можна використовувати в якості полиці для квітів. Якщо планується розміщувати предмети, що мають солідну вагу, то додатково виконують посилення перил, які повинні витримувати не тільки корисне навантаження, але і вага конструкції скління.
Також посилення перил необхідно, якщо конструкція огорожі знаходиться в жалюгідному стані і не може гарантувати надійність під впливом навантаження. Від якості посилення залежить безпека використання балкона, тому ставитися до нього потрібно максимально серйозно.
У разі необхідності виконується демонтаж старих конструкцій і установка нових, виготовлених з урахуванням розрахункових навантажень. Відновлення або заміна перильних огорож може бути виконана в двох різних варіантах:
  • З піноблоку або силікатної цегли, який укладають на край балконної плити на клейку суміш;
  • Конструкція зі сталевих куточків, яка кріпиться до фасадів будівлі і перильним огорож.

Розширення по підлозі

Це складний і відповідальний вид робіт, який дає можливість збільшити фактичну площу підлоги балкона. У разі, якщо балконна плита знаходиться в поганому стані, її відновлюють, арміруя сталевими смугами і влаштовуючи бетонну стяжку. Після цього конструкцію нарощують з використанням металевого прокату. У тому випадку, якщо плита знаходиться в задовільному стані, нарощування проводиться без відновлення. Для максимальної надійності, при виконанні монтажних робіт, швелери заводять в стіну будівлі.
Щоб точно визначити види робіт по розширенню балкона, викличте нашого заміряє, який оцінить ступінь зносу плити. З фахівцем ви можете обговорити варіанти розширення вашого балкона і вартість замовлення. Перед розширенням обов'язково виконується розрахунок конструкції, для визначення її навантаження на парапет, а також дизайн виробу. Після цього підписується договір і вноситься передоплата для придбання матеріалів. Лише після всіх цих процедур на об'єкт приїжджає бригада монтажників і приступає до виконання робіт.

Від чого залежить ціна
за розширення балкона?

  • довжини виносу;
  • ширини виносу;
  • вартості матеріалів для зовнішньої обробки і утеплення;
  • глибини підвіконня;
  • стану існуючого парапету.

ПЕРЕВАГИ


Досвід компанії більше 10 років

Гарантії від компанії

Якісний монтаж

Теплий кредит IQ energy

КРЕДИТИ І РОЗСТРОЧКА

IQ Energy
Оплата частинами
Теплі кредити
Розстрочка без % до 3 місяців

ЗАМОВИТИ
БЕЗКОШТОВНИЙ
ЗАМІР